Haber

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, patronu överek grevdeki işçileri yıldırmaya çalıştı.

Gaziantep Türkiye’de bir dokuma firmasında çalışan personel, maaşlarına yapılan zamma itiraz ederek grev kararı aldı. Fabrikayı ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yaptığı konuşmada dokuma firması sahibinin hayır işlerini anlatarak, personeli işe dönmeye davet etti.

“FITNESS ZAMAN İÇİNDE ÇALIŞIYOR”

Fabrika önünde işçilere seslenen Şahin, “Bu adam sizin çocuklarınız okusun diye okul yapan bir adam. Niye yarın çocuklarınız Fatma Şahin olacak. ‘Uyuşturucu sorunu var’ dedim. ‘ AMATEM’i yaptırdı.’Babamın adına camilerin en güzelini yapacağım’ dedi….Sireci dediğin adam bu.Ara sıra fitne dedikodu çıkıyor.Yeter ki işçi ve İşveren baba-oğul, sorun yok.”

“KÜÇÜK SABIR”

Şahin sözlerine şöyle devam etti: “Bunun sebebi ne sizsiniz ne de Şireci… Yüksek enflasyon, satın alma gücü paritesi… Cumhurbaşkanımız iki yılda bu enflasyonu tek hanelere indirdiğinde bu sorunların hiçbiri kalmayacak. Biraz sabır çözerken birlikte çözeriz.Beni arayıp ‘kurban olayım çözeyim bu işi.Herkesin çocuğu var.Vallahi bu işin kazananı yok’ diyor.

ÇALIŞANLAR TEPKİ VERDİ

Öte yandan Fatma Şahin’in konuşması bazı personelin tepkisi nedeniyle sık sık yarıda kesildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu