Haber

Seydişehir’in Gevrekli ve Akçalar ilçeleri doğalgaza kavuştu

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçeye bağlı Gevrekli ve Akçalar mahallelerinin de bu yıl içerisinde doğalgaza kavuşacağını söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Akçalar ve Gevrekli mahallelerinde halka açık bir yere geldiği vatandaşlara bu yıl her iki mahallede de doğalgaz altyapı çalışmalarına başlanacağının haberini verdi.

Yıl sonuna kadar çalışmaları tamamlayarak abonelere doğalgazı ulaştırmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Tutal, “Çalışmalar sonucunda Kesecik mahallemizden sonra Gevrekli ve Akçalar mahallelerimize de doğalgazı ulaştırmaya başladık. doğal gaz yatırımı 2023 yatırım programına alındı.Merkeze yakın kırsal mahallelerimize doğalgaz ulaştırılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Altyapı çalışmalarına 1-2 hafta içinde başlayıp, Gevrekli ve Akçalar mahallelerimizi eski haline getirmeyi hedefliyoruz. Kısa sürede doğal gaz. Diğer merkeze yakın kırsal mahallelerimize de doğal gazın ulaştırılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Başkan Tutal, Seydişehir’de doğalgaz kullanımının sağlanmasında büyük emeği geçen AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’a da teşekkür etti.

haberkaman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu